Viis nippi, kuidas tutvumisportaalides rohkem silma jääda!

Tutvumisportaali MeetnFly kasutajad on tihti märku andnud, et nad sooviksid rohkem tutvuseid saada. Uurisime põhjuseid, miks mõnel inimesel on vähe tutvuseid, samal ajal kui teisel on neid väga palju. Kuna tahame aidata Eesti inimestel üksteist kiiremini leida, anname viis soovitust, mida teha, et rohkematele inimestele silma jääda.

Kuidas saada rohkem tutvuseid enda ellu? Loe allpoolt lähemalt! (Foto: Envato)

1. Vaata üle oma profiil

Me kõik oleme inimesed ja võime vigu teha. Vaata, kas Sinu andmed on tutvumisportaalis õiged. On juhtunud, et kasutajad on teinud vea näiteks enda ja kaaslase soo märkimisel. Mööduda võib isegi kuu, kuni kasutaja pöördub MeetnFly poole ja uurib, milles võib asi olla, et tal ühtegi tutvust pole. Samuti vaata üle, mis on sinu ootused partnerile ja kas oled vanusevahemiku õigesti märkinud. Ka selles osas on eksitud ja imestatud, miks nähakse samast soost inimesi, kuigi tegelikult soovitakse tutvuda vastassoo esindajatega.

2. Laienda partneri otsingu kriteeriumeid

Psühholoogid nõustuvad, et suuremas osas on õnneliku suhte aluseks tugev sõprussuhe. Küsi endalt, kas Sa otsiksid endale sõpra, kes on kindlas vanuses? Kui Sul on praegu määratud vanusevahemikuks näiteks 35–40, siis miks mitte seda laiendada ja proovida tutvuda inimestega, kes on vanuses 30–45? Või kui naised on märkinud vanuse piirmääraks väga täpselt 50–55, siis miks mitte tõsta see 60le? Sa ei kujuta ettegi, kui toredaid, särtsakaid ja huvitavaid kasutajaid MeetnFly tutvumisportaalis on — ja seda igas vanuses!

Oleme saanud ka tagasisidet, et just see on põhjus, miks mõned kasutajad soovivad tutvumisportaalides enda vanust nooremaks luisata. Kuna paljud on hingelt noored ja mitmete hobidega, tunnevad nad, et sooviksid tutvuda endast nooremate inimestega ega ole vanusenumbri suhtes nii jäigad. Samas ei mahu nad vastaspoole vanuseradarisse ja nii jäävadki toredad tutvused loomata. Midagi halba ei saa tingimuste suurendamine teha — armastus ei küsi kellegi vanust!

3. Eemalda kaaslase pikkuse nõue

Paljudes tutvumisportaalides tuleb sisestada enda pikkus ning on võimalik teada anda ka ootusest kaaslase pikkuse suhtes, kuid kas see on mõistlik? MeetnFlys on pikkuse märkimise võimalus olemas ainult seepärast, et 50% eesti naistest vastas meie küsitluses, et nad soovivad kaaslase pikkust teada. Kui jällegi mõelda, et õnnelik armusuhe tähendab suuremas osas õnnelikku sõprussuhet, siis kas valiksid sõpra pikkuse järgi? Vaata, mis juhtub, kui eemaldad pikkuse nõude. Võibolla on Sinu kaaslane soovitust mõne sentimeetri võrra lühem, aga kas Sa oled valmis 2 cm pärast armastusest loobuma? Raske uskuda. 😊

4. Suurenda otsinguraadiust

Paljud inimesed saavad koroonaviiruse tõttu elada ja töötada seal, kus nad parasjagu soovivad. Paljude Eesti tutvujate jaoks polegi oluline, kus teine pool elab — kui võrrelda vahemaid teistes riikides, on siin kõik väga lähedal. Võibolla elab Sinu ootustele vastav äge inimene Tartus, Pärnus või hoopis Tallinnas. Kui oled avatud meelega ja Sulle sobib ka teise linna tutvuma minna, proovi erinevaid asukohti!

Kui oled avatud meelega ja Sulle sobib ka teise linna tutvuma minna, proovi erinevaid asukohti! (Foto: Canva)

5. Täida profiil võimalikult põhjalikult ja lisa endast vähemalt kaks fotot

Juba esimesest MeetnFly küsitlusest selgus, et tutvumisportaalid on pealiskaudsed ja Eesti inimesed jagavad seal enda kohta väga vähe infot. Oleme omalt poolt aidanud seda muret lahendada — meil on profiilis rohkem küsimusi, millele kasutaja vastata saab. Kuid ikka ja jälle kohtame profiile, milles on kolmesõnalised vastused. Kui tutvuja ei suuda ennast ilma kirjavigadeta ja täislausetega kirjeldada, on väga väike tõenäosus, et tutvumissoov on mõlemapoolne — kahjuks see on reaalsus. Kui tunned, et su õigekeel pole kõige tugevam, saad enda kohta kirjutatu ka tasuta eesti keele spelleriga üle kontrollida.

Meie kasutajad on palunud luua reegli, et iga tutvuja peab endast lisama vähemalt kaks fotot. Miks nii? Midagi ei ole teha, veebis tutvudes tekib esmamulje profiili lugedes ja fotosid vaadates. Peamiselt soovitaksegi inimesest näha kahte fotot, millest ühel on näha tema nägu ja teisel täispikkus. Ka teadlased on teinud tutvumisportaalides teste ja ühe uuringu tulemusena selgus, et vähemalt kolm pilti lisanud inimesed saavad alati palju rohkem tutvuseid kui kõigest ühe pildi lisanud tutvujad. Seega on meie soovitus ja kasutajate tagasiside igati õige. Loe ka siit, milliseid pilte saadab tutvumisportaalides edu!

Anna meile kommentaarides märku, kas soovitustest oli abi või on Sul omalt poolt mõni nipp lisada? 👇

MeetnFly on uus Eesti tutvumisportaal, mis viib turvaliselt kokku püsisuhet soovivad inimesed Eestis. Registreeri endale tasuta konto SIIN.

MeetnFlyga liitunuid on juba üle 1300! Viime kokku toredad inimesed Eestis💑 𝐋𝐢𝐢𝐭𝐮 𝐓𝐀𝐒𝐔𝐓𝐀 👉 MeetnFly.com

MeetnFlyga liitunuid on juba üle 1300! Viime kokku toredad inimesed Eestis💑 𝐋𝐢𝐢𝐭𝐮 𝐓𝐀𝐒𝐔𝐓𝐀 👉 MeetnFly.com