Värskelt armunud — ka 80ndates on võimalik leida see õige!

Annela Mets, MeetnFly Founder
2 min readJan 12, 2022

--

Me soovime MeetnFlyga jagada Sinuga ühte lugu. Esmakordselt kohtus fotograaf Alina Birjuk armunud paariga 2020. aasta sügisel, kui möödaminnes neist pildi klõpsas. Elujõust ja lustist pakatavad Uno ja Linda armusid 2014. aastal, kui nad kohvi juues üksteist lähemalt tundma õppisid. Tegelikult olid nad kohtunud juba varem. Nimelt, õppisid nad mõlemad TPI majandusteaduskonnas.

Uno ja Linda armusid 2014. aastal. (Fotograaf: Alina Birjuk )

Peale pikki aastaid, kui mõlemad juba lesed olid, kohtusid nad taas ühise kursusekaaslase ärasaatmisel. Leinatalitusel pakkus Linda Unole, et võiks koos kalli sõbranna mälestamiseks kohvi juua. Kuna kohapeal kohvikut ei leidunud, kutsus Linda Uno enda juurde külla. Koos joodi kohvi ja konjakit ning maiustati šokolaadikompvekkidega. Peale kallistust aga läksid nende teed taas lahku. Kolm nädalat hiljem mõtles Uno, et võiks vastutasuks Linda enda juurde kutsuda. Koos aega veetes said mõlemad aru, et nii tore on ju koos olla, miks mitte veelgi rohkemgi koos aega veeta! Sellest õhtust peale ongi Uno ja Linda lahutamatud.

Vaata Uno ja Linda tervet lugu ja fotonäitust siin. (Fotograaf: Alina Birjuk )

“Mida vanemaks me saame, seda kiiremini aeg läheb ja veelgi enam on tunne, et toimetamist on rohkem. Aga meie arvame, et elu on alles ees ja neid aastaid tuleb veel, ehkki nad tulevad kiiresti. Me oleme alles 95, terve elu on veel ees.”

Vaata Uno ja Linda tervet lugu ja fotonäitust siin.

Fotod ja lugu: Alina Birjuk
Teksti toimetas: Kristi-Maria Nurm

MeetnFly on uus Eesti tutvumisportaal, mis viib kokku püsisuhet soovivad inimesed Eestis. Kuigi kõige enam on 31–50 aastaste seas kasutajaid MeetnFlys, siis kõige vanem kasutaja on näiteks 76 aastane. Registreeri endale tasuta konto SIIN.

--

--

Annela Mets, MeetnFly Founder

With over 4400 users already on MeetnFly, we bring together wonderful people who are seeking relationships. 💑 👉 MeetnFly.com