Milles peitub eduka kohtingu saladus?

Tutvumisportaali MeetnFly eesmärk on inspireerida inimesi kohtingule minema, olgu see siis esimene kord mõne internetist leitud tutvusega või viiekümnes kord oma partneriga.

Eksperdid nõustuvad, et kohtingud on olulised igas suhtes. Veel enam — kohtingutega luuaksegi suhe. Pole oluline, kas oled oma kaaslasega alles tutvunud või veetnud koos aastaid, kohtingud on parim viis omavahelist sidet sügavamaks muuta.

Selleks, et teada saada, mis teeb koos aja veetmise eriliseks, palusime sajal Tallinnas elaval vallalisel vanuses 24–48 kirjeldada oma kõige toredamat kohtingut.

Esmajoones võivad kõik loobuda väärarusaamast, et kohtingud on kulukad — küsitluses toodi kõige meeldejäävama kohtinguna välja just lihtne jalutuskäik, mida mainisid 34% vastanutest. Seega selgub, et randevuud võivad olla nii taskukohased kui ka lihtsalt planeeritavad. See tähelepanek on eriti tore just praegustes oludes.

Teine eelistatum tegevus oli restoranis einestamine, mille tõi välja 28% küsitletutest. Kuigi piirangute ja isikliku mugavuse tõttu ei pruugi see praegu olla kõikide inimeste valik, saab koos pidada ka näiteks piknikku, mis oli samuti mitme inimese vastus. Kuid miks mitte proovida hoopis koos süüa valmistada — see võib olla mõlemale poolele uudne ja rikastav kogemus!

On tore teada, et eestlastele on endiselt südamelähedased metsad ja rabad, sest populaarsuselt kolmas vastus oli taas väga taskukohane — jalutuskäik metsas või rabas koos telkimisvõimalusega, mille poolt oli 17% vastanutest. Infot matkaradade ja telkimisvõimaluste kohta saab näiteks RMK veebilehelt. Kui aga otsid veelgi suuremat seiklust, hüppa Balti jaamas järgmise rongi peale — võib juhtuda, et satud kõndima Presidendi matkarajale, mis algab Aegviidust.

Oluline on x-faktor

Paljud tõid meeldejääva kohtinguna välja ka mõnusalt lõdvestava vestluse kohvitassi taga või uhkeid kokteile maitstes. Teised meenutasid oma lemmikutena aga aktiivsemaid kohtinguid, seega miks mitte minna mängima hoopis discgolfi! Samuti on suurepärased valikud lauamänguõhtud ja spaa külastused.

Üldiselt otsivad inimesed kohtingutest siiski midagi uut ja erilist. Tihti võib ka mitut võimalust omavahel kombineerida, et tekiks midagi täiesti unikaalset. Siiski jagasid kõik inimesed arusaama ühest olulisest asjaolust, milleks on x-faktor. Kõige mälestusväärsemaks teeb kohtingu ikkagi inimene, kellega sa aega veedad. Kui tunned end partneriga mugavalt, teil on ühiseid jututeemasid ja sarnane huumorisoon, naudid sa ka kõige tavapärasemaid tegevusi, olgu selleks siis jalutuskäik või koos kohvitamine.

Ent kuidas seda müstilist x-faktorit leida? See ei peegeldu online-profiilis ega pildil ning isegi sõnumites ei saa sellest päriselt aru. Asi saab selgemaks alles näost näkku kohtudes. Seega, oled sa alles kellegagi tutvust loomas või pikaajalises suhtes, kohtingute tähtsust ei tasu alahinnata.

Need ei ole ainult suhte algusaegadeks — eksperdid soovitavad ka pikalt koos olnud partneritel iganädalaselt kohtinguteks aega varuda! Muuda see oma suhtes prioriteediks ja leia kaaslasega aeg, mis on mõeldud vaid teile kahele koos olemiseks, ning tehke midagi, mis võimaldab teil üksteisele pühenduda ja kogu välise maailma unustada.

MeetnFly on uus Eesti tutvumisportaal, mis viib turvaliselt kokku suhet soovivad inimesed Eestis. Registreeri endale tasuta konto ja profiil siin.

MeetnFlyga liitunuid on juba üle 1600! Viime kokku toredad inimesed Eestis💑 𝐋𝐢𝐢𝐭𝐮 𝐓𝐀𝐒𝐔𝐓𝐀 👉 MeetnFly.com

MeetnFlyga liitunuid on juba üle 1600! Viime kokku toredad inimesed Eestis💑 𝐋𝐢𝐢𝐭𝐮 𝐓𝐀𝐒𝐔𝐓𝐀 👉 MeetnFly.com