Kes teeb Eestis veebis tutvudes esimese sammu — mees või naine?

Kuna USA ja Inglismaa statistikatest selgub, et meesterahvad on veebis tutvudes ja vestlust alustades kohati isegi neli korda aktiivsemad kui naised, on väga huvitav näha, millised on selles valdkonnas eestlaste kombed. Ringi liigub erinevaid arvamusi, näiteks, et vestlust alustab alati eesti naine või vastupidi — mees on alati see, kes esimese sammu teeb. Eestis elavate välismaalaste Facebooki grupis leidis palju toetust arvamus, et esimese sammu teeb alati ikkagi eesti naine. Kuid milline on tegelikkus?

Kes teeb esimesena algust tutvusega MeetnFly tutvumisportaalis?

Kuna MeetnFly tutvumisportaalis on olnud juba üle 450 vastastikuse sobivuse (inglise keeles match), kus mõlemad pooled on valinud, et soovivad üksteisega suhelda, siis saab ka selle põhjal esimesi järeldusi teha.

Nii ongi selgunud, et 52%-l juhtudest oli sobivuse tekkimisel esimeseks valijaks meespool ja 48%-l juhtudest naispool, seega on Eestis seis üsna võrdne. Seega, naine — kindlasti ei pea Sa ootama, kuni Sinuga esimesena juttu tehakse. Avalda julgelt soovi, kui tahad kellegagi tutvuda! 😊

Teiseks oleme jälginud, kuidas eestlased soovivad esimest tutvust luua ja kas nad kasutavad ka MeetnFly lisatud funktsiooni, mille abil saab enne tutvust enda motivatsiooni põhjendada. MeetnFly eesmärk on pealiskaudselt profiilide paremale või vasakule lükkamist (inglise keeles swipe) vähendada ja viia kokku inimesed, kellel on ka tegelikult motivatsiooni tutvuda ning kelle puhul on näha, et nad on Sinu profiiliga tutvunud. Inimene saab ka märku anda, mis talle teise profiilis lahe või äge tundus. Ka tööle kandideerides jäävad personalijuhtidele alati esmajärjekorras silma kaas- või motivatsioonikirja saatnud kandidaadid, sest nad on teinud lisapingutuse, mitte saatnud lihtsalt oma CV-d sajale konkursile ilma seda kohandamata. 😉

Kas eestlased on valmis kirjutama, miks nad kellegagi tutvuda soovivad?

MeetnFly statistika näitab, et 36% sobivustest on lisanud, miks nad tutvuda soovivad, ja teine pool on selle ka aktsepteerinud. Enda motivatsiooni on väljendanud nii naised kui ka mehed. Kui pikalt teisele kirjutatakse, mis teise profiilis ägedat on? Keskmiselt on edukatel sobivustel teate pikkus 70 tähemärki.

Kokkuvõtteks jagame Sinuga nippe, kuidas vastaspoolega edukamalt veebis suhteid luua, olenemata, millist tutvumisportaali või -äppi kasutad:

· Ole sa mees või naine — kui tunned, et sooviksid vastaspoolega suhelda, siis näita seda esimesena välja! Ära oota, kuni teine esimese sammu teeb — kirjuta ise esimesena! Eestis ei ole reeglit, et mehed peavad esimese sammu tegema ja tutvumisportaalis MeetnFlys lausa 48% naistest on ise tutvuse loomist alustanud.

· Lisa juurde põhjus, miks Sa soovid vastaspoolega tutvuda (MeetnFly kuvab motiveeritud profiile ka eelisjärjekorras).

· Ära kirjuta esimese asjana „Hei!“, „Tere!“ või „Kuidas sul läheb?“. Alusta vestlust keskmiselt 70 tähemärgi pikkuse tekstiga, mis Sulle vastaspoole profiili juures vahva või äge tundus!

MeetnFly on uus Eesti tutvumisportaal, mis viib turvaliselt kokku püsisuhet soovivad inimesed Eestis. Registreeri endale tasuta konto SIIN.

MeetnFlyga liitunuid on juba üle 1300! Viime kokku toredad inimesed Eestis💑 𝐋𝐢𝐢𝐭𝐮 𝐓𝐀𝐒𝐔𝐓𝐀 👉 MeetnFly.com