Kas seitsme nädalaga on võimalik leida see Õige? Kingime 5 raamatut!

Tahan Sinuga jagada ühte raamatut, mis muutis minu mõtteviisi ja elukäiku. See on minu kapi peal ja kavatsen seda teatud eluetappidel uuesti lugeda. Kui tahad teada, kas seitsme nädalaga on võimalik leida enda ellu see õige, siis vastus on jah. Kuid otsingut ei peaks alustama tutvumisportaalidest, vaid enne tuleks vaadata enda sisse ja küsida, kas Sa ise oled valmis kellegagi kohtuma? Keda ja mida Sa elult soovid?

„Kuidas leida seda Õiget?” Katherine Woodward Thomas. Loe allpoolt kuidas endale tasuta raamat saada.

Minuni jõudis küllaltki juhuslikke teid pidi raamat, mille autori lugu on väga inspireeriv — Katherine Woodward Thomas on psühhoterapeut, kes kirjutas enda varasemate kogemuste põhjal teose „Kuidas leida seda Õiget?“, mis koosneb 49-päevasest kursusest koos harjutustega, mis andsid mulle aimu, millised takistused armastuse leidmisel ees seisavad ja milliste harjutustega neist vabaneda saab.

Alustasin raamatu lugemist väikse skepsisega, sest keegi polnud mulle seda soovitanud ja ütlen ausalt, et tundsin end ka poes teost ostes kõhedalt, sest juba pealkiri kõlas minu jaoks veidi võimatuna. Tegelik nimetus võiks olla, kuidas ennast leida ja kas me üldse teame ning tunneme iseennast. Raamatut lugedes tekkis mul väga tugev äratundmine ja sellistest mustritest vabanemine, mida ma ka täna tutvumisportaali MeetnFly tagasisides näen — paljud naised soovivad, et MeetnFly profiili lisataks haridustase. Kuna olen varasemalt ülikoolis töötanud ja isegi uusi tutvuseid haridustaseme järgi valinud, siis sain tänu raamatule aru, et minagi diskrimineerin inimesi hariduse põhjal, mis võib olla potentsiaalse kaaslasega tutvumisel takistuseks. Samuti jõudsin arusaamale, et tegelikult on mul tunded enda sõbra vastu, kes on väga tark ja nutikas, kuid kellel pole kõrgharidust. Tagantjärele mõeldes on see loogiline, sest õnnelik suhe põhinebki suures osas tugeval sõprussuhtel.

Katherine Woodward Thomas on enda raamatusse lisanud enda ausa ja inspireeriva kogemusloo, kuidas ta oma abikaasa Markiga tutvus (Foto: https://www.consciousuncoupling.com/)

Kui tunned, et oled elus kuidagi toppama jäänud — alla andmas või käid aina kohtingutel, aga kuidagi ei õnnestu seda õiget leida –, siis see raamat on Sulle kindlasti abiks! Soovitasin seda ka mõnele vallalisele sõbrale, kes on mind hiljem tänanud, sest nende mõttemaailm on muutunud, nad on leidnud endas äratundmise ning uue hingamise. Katherine on praegu ka näiteks Mindvalley koolitaja ja kindlasti oma valdkonnas üle maailma tuntud ekspert.

Eriti inspireeriv oli, et autor põimis igasse peatükki nii enda kui ka klientide lugusid. Ta isegi leidis tänu raamatus välja toodud sammudele selle õige alles 40ndates. Nad olid umbes kümme aastat õnnelikus suhtes ja said ka lapse, kuid praegu on nad lahus — ka see on okei, sest suhted peaksidki kestma nii kaua, kuni need teevad õnnelikuks mõlemad pooled.

Kas Sa vajad abi eneseanalüüsiga, varasematest suhetest lahtilaskmisega või vanematega suhtlemise analüüsimisega? Raamatu ülesehitus on väga lihtne — Katherine annab igaks päevaks harjutuse või mõtte, mistõttu piisab, kui teosele iga päev kas või kõigest viis minutit pühendada. Soovituslik ongi lugeda üks peatükk päevas. Kuna me ei oska küsida endalt selliseid küsimusi, mis meid edasi viiksid, on raamat kasulik nii vallalistele kui ka suhtes olevatele inimestele.

„Sa pead otsima seda Õiget oma südame, mitte oma ootuste ja hormoonidega. Harjuta suhtlemist avatud südame ja meeltega.“ — Katherine Woodward Thomas

Et aidata tutvumisportaali MeetnFly kasutajatel seda Õiget kiiremini leida ja enda sisse vaadata, kingime juulikuus meie platvormi kõikide küsitlusele vastanute vahel välja viis raamatut!

Kui Sa ei soovi loosiõnnele lootma jääda, saad raamatut tellida ka Pilgrimi kirjastusest.

Annela
MeetnFly asutaja

MeetnFlyga liitunuid on juba üle 1600! Viime kokku toredad inimesed Eestis💑 𝐋𝐢𝐢𝐭𝐮 𝐓𝐀𝐒𝐔𝐓𝐀 👉 MeetnFly.com

MeetnFlyga liitunuid on juba üle 1600! Viime kokku toredad inimesed Eestis💑 𝐋𝐢𝐢𝐭𝐮 𝐓𝐀𝐒𝐔𝐓𝐀 👉 MeetnFly.com