Eesti tutvumisportaali MeetnFly kasutajad on andnud tagasisidet, et nad on käinud uue tuttavaga esimesel kohtingul, kuid pole nendega sädet tundud. Mida siis teha — kas ajada seda taga või hoopis uskuda, et suhe võib ajapikku tekkida ka sõprusest?

Kas suhe võib ajapikku tekkida ka sõprusest? (Foto: Unsplash)

Paljud eeldavad, et romantiline suhe saab alguse sädemest või armumisest, kuid tänavu…

Tutvumisportaali MeetnFly kasutajatel on mõnikord keeruline veebikeskkonnas või esimesel kohtingul vestlust üleval hoida. Aitamaks suhtlusel areneda, saab MeetnFly profiili lisada enda filmi-, muusika-, või raamatusoovituse, ent sellegipoolest võib vahel tunduda, et jututeemad on otsas ja tahaks kuskilt abi saada.

Eksperdid soovitavad esimesel kohtingul vabamat õhkkonda hoida ja teemadega mitte liiga isiklikuks minna. (Foto: Canva)

Kas Sa teadsid, et inimesed on juba loodud nii, et nad…

Lahkuminek on trauma. See on ühe või mõlema osapoole otsus, et nii ei saa enam edasi minna. Mõlemad saavad oma õppetunnid ja kogemused ning võimaluse liikuda elus edasi targemana, olles sealjuures tänulik ka partnerile, sest nüüd tead, mis on Sulle suhtes oluline.

Uus tutvumisportaal MeetnFly jagab Sinuga tuntud psühholoogi Karen…

Tutvumisportaali MeetnFly kasutajad on tihti märku andnud, et nad sooviksid rohkem tutvuseid saada. Uurisime põhjuseid, miks mõnel inimesel on vähe tutvuseid, samal ajal kui teisel on neid väga palju. Kuna tahame aidata Eesti inimestel üksteist kiiremini leida, anname viis soovitust, mida teha, et rohkematele inimestele silma jääda.

Kuidas saada rohkem tutvuseid enda ellu? Loe allpoolt lähemalt! (Foto: Envato)

1. Vaata üle…

Kuna uue tutvumisportaali MeetnFly kasutajad on uurinud, miks inimesed uuele teatele ei reageeri või miks jäetakse vestluses pikema aja vältel lihtsalt vastamata, uurisime seda teemat lähemalt ja anname Sulle ülevaate sellisest käitumisest nagu ghosting.

Kas Sa oled mõelnud, kuidas mõjub järsku kellegi elust kadumine teisele poolele? Foto: Unsplash

Ingliskeelsele sõnale ghosting pole eesti keeles veel tabavat ühesõnalist vastet antud, kuid see tähendab suhtluse katkestamist…

MeetnFly

MeetnFlyga liitunuid on juba üle 1300! Viime kokku toredad inimesed Eestis💑 𝐋𝐢𝐢𝐭𝐮 𝐓𝐀𝐒𝐔𝐓𝐀 👉 MeetnFly.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store