35-aastase Kairi tutvumislugu MeetnFlys: pead võtma riske ja enda mugavustsoonist välja tulema!

Annela Mets, MeetnFly Founder
2 min readOct 28, 2022

On vihmane ja kuldne oktoobripäev ning mul on kokku lepitud telefonikõne 35-aastase Kairiga, kes leidis endale MeetnFlyst kaaslase. Soovin temalt tagasisidet küsida, et saaksime MeetnFlyga ikka paremaks areneda. Mul ei olnud plaanis meie kõnest blogis kirjutada, kuid tahan väga Kairi lugu ka Sinuga jagada.

MeetnFly asutaja Annela Mets (fotol) ootab Sinu MeetnFly tutvumislugu: annela@meetnfly.com (Foto autor: Kertu Vald).

Kairi on väga särav ja sõnaosav naine, kes on pikalt töötanud nii õigus- kui ka müügivaldkonnas. Ta on väga kindlameelne naine. Meil on ka ühiseid jooni — oleme mõlemad juulikuus sündinud. 😊

Kairi liitus MeetnFlyga juba alguses ning on meie tegemistele kaasa elanud Instagramis ja vaadanud saadet „Hommik Anuga“, kus tutvumisäpist rääkimas käisin. Seda on tõesti rõõm kuulda, et meile kaasa elatakse! Uurides, miks ta just MeetnFlyd kasutas, vastas ta, et see on ju loomulik — eestlaste loodud portaal, mis on turvaline ja kus saab mugavalt suhelda!

Kairil hakkas vahepeal ka lootus kaduma, et see õige inimene tutvumisäpis vastu tuleb, kuid ta on kindlameelne ega loobunud veel. Ka teistele tutvujatele on tal soovitus: pead võtma riske ja enda mugavustsoonist välja tulema!

Mind on alati huvitanud, mis on teise poole juures see miski, mis pani Kairi kinnitama just selle tutvuse, kellega ta täna juba kooselugi planeerib. Naisel oli kohe hea sisetunne, mehel oli põhjalik profiil ja nende huvi looduse ning matkamise vastu kattus — see oli nende profiilides ühine. Nii saigi tutvuse kinnitus teele saadetud, lootuses, et ka teine pool tahab tutvuda ja suhelda. Ka mees kinnitas tutvuse — It’s a match! Pärast sobivuse tekkimist oli suhtlus ja sõnumite vahetamine äpis sage ning nad ei oodanud pikki päevi, et teineteisele vastata. See andis aimu, et ka vastaspoolel on huvi suhelda. Peagi otsustati kohtuda silmast silma.

Kairi esimene kohting oma elukaaslasega oli rabas. (Foto: Annela Mets erakogu)

Nii romantilisest esimesest kohtingust polnud ma veel kuulnudki: nad läksid rabasse jalutama ning seal korraldas mees pikniku, mille jaoks ta oli naise üllatuseks asjad kaasa võtnud. Kairil oli kohe tunne, et ta ei taha, et see rabamatk viimaseks jääks …
Muide, MeetnFly küsitluses osalenutest 17% läheks esimesel kohtingul rabasse või metsa jalutama.

Mõni aeg pärast tutvumist oli Kairil sünnipäev ja teine pool tegi ettepaneku MeetnFly kontod kustutada — mis oleks veel toredam sünnipäevakingitus kui see? Ah, mu süda juba sulab! Praegu plaanivad nad ühist tulevikku ja peagi kokku kolida.

Kairi, palju armastust ja imelisi seiklusi Sulle!

Kui ka Sina soovid minuga enda tutvumislugu MeetnFlys jagada, võid oma tutvumisloo anonüümselt teele panna.

Autor: Annela Mets,
MeetnFly asutaja

--

--

Annela Mets, MeetnFly Founder

With over 4400 users already on MeetnFly, we bring together wonderful people who are seeking relationships. 💑 👉 MeetnFly.com